Integrability of the magnetic geodesic flow on the sphere with a constant 2-form

2025

Толық мәтін Ашық қол жеткізу: Green Метадеректер (CSL-JSON)
DOI 10.1142/s0219887826500416
Деректер сенімділігі 70 орташа
Бұл баға қалай есептеледі

Ол жазбаның өзінің тексерілетін белгілерінен құралады: мақаланың DOI-і бар ма, оның деректерін қанша тәуелсіз дереккөз растады, міндетті өрістер толтырылған ба және соңғы растау қаншалықты жаңа. Дереккөздер арасындағы алшақтық пен идентификатордың болмауы бағаны төмендетеді. 80-нен бастап мән жазбаның қосымша тексерусіз жарияланғанын, 60-тан 79-ға дейін — оның сенімділігі төмен күйде жарияланғанын және қолмен тексеру ұсынылатынын білдіреді. Редактор қолмен тексерген жазбаны қайта есептеу 90-нан төмен түсірмейді. Бұл — мақаланың өзіне емес, ол туралы деректерімізге берілген баға.

Аңдатпа

In this paper, we prove a recent conjecture of [V. Dragović, B. Gajić and B. Jovanović, Integrability of homogeneous exact magnetic flows on spheres, Regul. Chaotic Dyn. 30(4) (2025) 582–597, doi:10.1134/S1560354725040082] stating that the magnetic geodesic flow on the standard sphere [Formula: see text] whose magnetic 2-form is the restriction of a constant 2-form from [Formula: see text] is Liouville integrable. The integrals are quadratic and linear in momenta.