Weakly divergent partial quotients

2019

Жабық қол жеткізу Метадеректер (CSL-JSON)
DOI 10.1142/s1793557120501582
Деректер сенімділігі 70 орташа
Бұл баға қалай есептеледі

Ол жазбаның өзінің тексерілетін белгілерінен құралады: мақаланың DOI-і бар ма, оның деректерін қанша тәуелсіз дереккөз растады, міндетті өрістер толтырылған ба және соңғы растау қаншалықты жаңа. Дереккөздер арасындағы алшақтық пен идентификатордың болмауы бағаны төмендетеді. 80-нен бастап мән жазбаның қосымша тексерусіз жарияланғанын, 60-тан 79-ға дейін — оның сенімділігі төмен күйде жарияланғанын және қолмен тексеру ұсынылатынын білдіреді. Редактор қолмен тексерген жазбаны қайта есептеу 90-нан төмен түсірмейді. Бұл — мақаланың өзіне емес, ол туралы деректерімізге берілген баға.

Аңдатпа

We study the real numbers with partial quotients diverging to infinity in a subsequence. We show that if the subsequence has positive density then such sets have Hausdorff dimension equal to 1/2. This generalizes one of the results obtained in [C. Y. Cao, B. W. Wang and J. Wu, The growth speed of digits in infinite iterated function systems, Studia. Math. 217(2) (2013) 139–158; I. J. Good, The fractional dimensional theory of continued fractions, Proc. Cambridge Philos. Soc. 37 (1941) 199–228].